KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skiss 9668031
nr 966 8031
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Skiss, Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Stämpelsignerad, 25 x 33
Utrop:
800 kr
måndag 8 juni 2015
kl 19:58:05
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund